Apie

Apie teniso akademija

Sporto kompleksas „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ - nauja vieta sportui ir laisvalaikiui šalia Minsko plento, Vilties gatvėje, Kuprioniškėse. Tai vienintelis modernus sporto kompleksas šalia Kalnėnų ir Pavilnio rajonų, siūlantis daugiau nei tik treniruotes. Kuriant kompleksą didžiausias dėmesys buvo skirtas vaikų užimtumui. Daugiau kaip 3 600 m2 ploto pastate vietos ir aplinkinių gyventojų patogumui įrengti net 4 modernūs teniso kortai, sporto klubas, suomiškos pirtys, lenktyninių automobilių sporto trasų simuliatoriai bei kavinė. Ričardą berankį ir daugiau teniso žvaigždžių užauginusi „Balzekas Tennis Academy“ komanda čia kviečia į individualias treniruotes ir užsiėmimus vaikus ir suaugusius.

Mūsų sporto komplekse didžiausias dėmesys skirtas kokybiškam inventoriui ir saugiai aplinkai. Sporto komplekse „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ teniso kortuose panaudota speciali Vokietijoje gaminta danga su granulėmis, o treniruoklių salėje Jus pasitiks lyderiaujančio pasaulyje fitneso ir sporto įrangos gamintojo „TechnoGym“ gaminiai.

Veikla

Savo darbo valandas pritaikėme prie aplinkinių gyventojų gyvenimo grafiko, todėl duris atveriame jau 7:00 val. Tad „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ - puiki vieta rytinei treniruotei prieš darbą ar didžiausių eismo spūsčių metu. Moderniame sporto komplekse rasime, ką pasiūlyti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams.

Galerija