kavinė

„M7 Sport“ siekis - kad šiame sporto komplekse jaustumėtės jaukiai ir neskubėtumėte. Todėl pasirūpinome, kad jau nuo spalio 26 d. klube veiktų kokybišką maistą siūlanti kavinė „Selavy“. Maloni atmosfera ir profesionalus aptarnavimas - puiki priežastis pasimėgauti vakariene po treniruotės ar užsukti puodeliui kavos. Į treniruotę atvykote skubėdami ir alkani? Užsisakykite mėgstamą patiekalą vakarienei prieš treniruotę, o baigę sportuoti maloniai nudžiugsite, kai kavinėje maisto laukti nebereikės, nes jis jau bus pagamintas. 

Ilgą patirtį maitinimo srityje sukaupusi „Selavy“ mūsų sporto komplekso klientams siūlo įvairiems mitybos tipams pritaikytą meniu. Mėgstamus patiekalus čia ras tiek suaugusieji, tiek vaikai. Jaukioje kavinėje suburtas profesionalus ir jaunas kolektyvas pasirūpins, kad praleistumėte laiką maloniai ir liktumėte patenkinti. Net jei nusprendėte užsukti tik trumpam, kol laukiate treniruotėje užtrukusio vaiko. 

Kiekvieną dieną kavinėje Jūsų taip pat laukia skirtingi dienos pietų pasiūlymai patraukliomis kainomis. Todėl tai gali būti patogi vieta susitikimams su kolegomis ar draugais.