Naujienos

Spalio 1d. kviečiame į „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ atidarymą

2019 09 10

Džiaugiamės galėdami atverti pirmo šiame rajone sporto komplekso „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ duris ir pakviesti Jus laisvalaikį leisti mūsų profesionalių trenerių kompanijoje. Tai modernus, šiuolaikiškas sporto klubas, kuriame Jūsų laukia daug daugiau nei tik treniruotės. 

Mūsų didžiausias dėmesys skirtas  aktyviai laiką leisti norintiems ir sportą mėgstantiems vaikams. Kadangi esame vienintelis sporto kompleksas šioje rajono pusėje, siūlome itin platų paslaugų paketą ir užtikriname aukščiausią kokybę. Jūsų aktyviam laisvalaikiui ir poilsiui įrengėme 4 modernius teniso kortus, sporto klubą su geriausio pasaulyje sporto inventoriaus gamintojo įrenginiais. Taip pat pasiūlysime išbandyti suomiškas saunas, sportinių automobilių simuliatorius ir privačias pamokas pas geriausiu teniso trenerius Lietuvoje. O išlakusių lauksime jaukioje kavinėje „Selavy“.

„Pastebėjome, kad šiame Vilniaus krašte nėra nei sporto klubo, nei teniso kortų. Kilo idėja, kad būtų puiku, jei šalia mūsų pagrindinio pastato būtų teniso kortai bei sporto klubas, kur M7 pastato darbuotojai ir kaimynai galėtume papietauti ir pasportuoti“, - sako sporto komplekso sumanytojas,  statybinių plastikų ir medžiagų reklamos gamybai tiekėjos UAB „Avisma“ direktorius Maksimilian Dolženko. Jis džiaugiasi, kad sporto klube bus laukiami ne tik aplinkinių įmonių darbuotojai, bet ir kaimyninių Kalnėnų, Pavilnio, Rasų, Nemėžio bei kitų gausiai gyvenamų Vilniaus rajonų gyventojai neturintys sporto klubo arti namų. 

Jau greitai sporto kompleksas pakvies į atvirų durų dienas, kurių metu vaikai galės susipažinti su naujomis sporto šakomis. Taip pat organizuosime renginius, užsiėmimus ir stovyklas vaikams, o suaugusiems - varžybas ir klubus. 

Modernus sporto kompleksas „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ Jūsų laukia šalia Minsko plento, Vilties gatvėje, Kuprioniškėse. Norint patenkinti aplinkinių įstaigų darbuotojų, ir gyventojų poreikius sporto kompleksas dirbs nuo 7 iki 22 val.