Naujienos

Sporto kompleksas stabdo veiklą

2020 03 13

Reaguodama į Vilniaus savivaldybės raginimą dėl corona viruso protrūkio stabdyti ugdymo įstaigų veiklas ir viešas pramogų erdves, ,,Balžeko teniso akademija" stabdo veiklą. Identiška situacija ir supačiu sporto kompleksu.
„Besiruošiančius varžyboms, privalome paleisti atostogų ir neišvengiamai turime stabdyti veiklą. Girdime rekomendacijas, kurių privalome laikytis. Vaikų, vaikų tėvelių ir mūsų pačių sveikata yra svarbiausias dalykas. Tikimės, kad Lietuva ir visas pasaulis artimiausiu metu įkvėps šviežaus oro, tada vėl galėsime grįžti į sporto sales“, - sakė akademijos vadovas Arūnas Balžekas.
Panašios pozicijos laikosi ir teniso komplekso sporto komplekso savininkas Maximilianas Dolženko, pridūręs, kad dabartinė situacija yra pavojinga ne tik jaunimui, bet ir suaugusiems.
„Man keista, kad šios ekstremalios situacijos metu didieji sporto centrai neužsidaro ir toliau vykdo savo veiklą, apribodami tik vaikų treniruotes. Mūsų nuomone, suaugusieji turi tokią pačią tikimybę užsikrėsti, todėl jų veiksmus pavadinčiau neatsakingais. Juk tie patys suaugusieji grįžta namo pas savo vaikus, o situacija yra pernelyg pavojinga“, - sakė M.Dolženko.
Tiek akademijos, tiek komplekso darbas bus atnaujintas tuomet, kai situacija dėl corona viruso stabilizuosis.